top of page

~ primárně působím v Brně, ráda za vámi ale dojedu i do jiného města ~

reklamní fotografie

Fotky jsou hlavním klíčem k úspěchu, pokud se snažíš ukázat nebo prodat svou práci. Ať už jsi tatér, maluješ, navrhuješ oblečení nebo pořádáš akce, potřebuješ něco, díky čemu budeš vidět a co ti zajistí tu nejlepší prezentaci. 

IMG_9433.JPG
ArtMoment_Vittorio_24_02_2023 (45 of 56).jpg

INDIVIDUÁLNÍ NACENĚNÍ

~ protože je každé reklamní focení radikálně odlišné, nejde určit jednotná cena - napište mi prosím do zprávy vaše zadání, inspiraci a použití fotek, abych vám mohla zakázku nacenit :)

~ ceny se pohybují od 250,-/kus

~ po domluvě množstevní sleva

~ pro stávající klienty je cena výhodnější
~ získáte daný počet pečlivě upravených fotografií včetně základní retuše
~ ke každému produktu přistupuji individuálně
~ náhledy ani neupravené fotografie neposílám kvůli případné krádeži
~ k ceně se připočítává i doprava 7 Kč/km, případně honorář za modelky, pronájem prostor na focení a další případné výdaje (MUA, styling apod. si klient zajišťuje sám - pokud se nedohodneme jinak)

 

reklamní video

Video hýbe v dnešní době nejen celým internetovým světem. Upoutá více pozornosti, než fotky a díky tomu máte větší šanci zaujmout vaše zákazníky. 

~ cena videa je vždy rozdílná, záleží na vaší představě, použití videa apod., proto každou zakázku naceňuji individuálně
~ ráda vám natočím jak reklamu nebo videa na web, tak i krátká videa třeba v podobě reels
~ poradím vám taky, jak s videem naložit a základní tipy, jak si poradit s jeho propagací a zviditelněním
~ k ceně se připočítává i doprava, případně honorář za modelky, prostory na focení a další případné výdaje
~ ideálně mi napište vaši představu, záměr, budget...a já vám video ráda nacením

 

DSC_7151-Edit.jpg

INDIVIDUÁLNÍ NACENĚNÍ

portrétní/rodinné/párové fotografie

Mým hlavním cílem je zaznamenat atmosféru, vaše pocity a vaši osobnost. Snažím se, aby pro vás bylo focení co nejpříjemnější a abyste na fotkách vypadali co nejvíce přirozeně. Moc dobře totiž vím, jak se člověk cítí, když na něj někdo namíří foťák a řekne, ať se začnete usmívat. Na mém focení žádné křečovité pózy a úsměvy nečekejte. Focení můžeme mít i ve formě procházky, na které se nejdřív seznámíme a až se budete cítit, začneme fotit. Místa focení vybírám většinou taková, na kterých trávíte rádi svůj čas, proto to může být vaše oblíbené místo v přírodě, kavárna, či váš domov.

marie_29-05-20 (7 of 28).jpg

ZÁKLADNÍ

2 500,-

~ cca 1 hodina focení, může se to ale natáhnout klidně i na hodinu a půl, je pro mě důležité, abych s fotkami byla spokojená, proto přesný čas není určený

~ vybírám všechny fotky, na kterých vám to sluší - ty následně profesionálně upravím a pošlu vám je přes internetové úložiště, můžete je tak lehce rozeslat svým blízkým
~ náhledy ani neupravené fotografie neposílám kvůli případné krádeži
~ tipy okolo focení (např. co si vzít na sebe, na jaké lokaci fotit apod.) ode mě dostanete vypsané v PDFku a případné podrobnosti s vámi ráda vyřeším přes zprávy nebo telefon :)
~ k ceně se připočítává doprava 7 Kč/
km

svatební fotky

Krásné, dojemné a na celý život, takové jsou svatby a takové by měly být i vaše fotky. Ráda vám zaznamenám jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života. A i když budu mít zamazanej hledáček od slz, budu dělat vše pro to, aby jste s fotkami byli co nejvíc spokojeni!

svatba (410 of 671).jpg

ČÁST DNE

9 500,-

~ všechny povedené fotky

~ 4-5 hodin focení

~ co stihneme za tuto dobu vyfotit, záleží na vás, můžou to ale třeba být přípravy, obřad, skupinové a portrétní fotky

nebo přípravy nahradíme obědem

a nějakou hrou/tradicí - preference nechávám na vás :)

svatba (359 of 671).jpg

CELÝ DEN

16 500,-

~ všechny povedené fotky

~ 8-10 hodin focení

~ od příprav až po večerní zábavu

~ pár dnů po svatbě vám pošlu ochutnávku fotek, na zbytek se můžete těšit maximálně do dvou týdnů :)

~ součástí je předsvatební schůzka včetně předsvatebního focení, kde se seznámíme a sdělíme si své představy
~ vybírám všechny fotky, na kterých vám to sluší - ty následně profesionálně upravím a pošlu vám je přes internetové úložiště,

můžete je tak lehce rozeslat svým blízkým
~ náhledy ani neupravené fotografie neposílám kvůli případné krádeži
~ k ceně se připočítává doprava 7 Kč/km

natáčení online kurzů

Máte plno znalostí nebo dovedností a rozhodli jste se je předat lidem? Videokurzy jsou v dnešní době skvělou a čím dál více používanou volbou, jak toho dosáhnout.

Vezmu si na starost technickou a vizuální stránku, abyste se mohli plně soustředit jen na svou práci. Poradím vám se strukturou videa a sepsáním obsahu. Je možnost natáčet u vás doma, v pracovním prostředí nebo pronajatém studiu. Společně vymyslíme koncept, který bude sedět přímo vám a vašim cílům. Díky jednotnému vizuálu budete lépe rozeznatelní od konkurence a zákazníci si vás lehce zapamatují.
Kurz vám natočím, sestříhám a pokud bude potřeba, přidám i doprovodnou grafiku nebo popisky. Sestříhaný videokurz s vámi budu průběžně konzultovat, takže se nemusíte bát, že byste nad tím neměli kontrolu :)

V případě zájmu mi prosím napište co nejvíce informací, abych mohla vypočítat cenu. Tento balíček je opravdu velmi komplexní, takže počítejte s tím, že spolupráce bude nejspíš delší a bude potřeba pár konzultací jak před natáčením, tak během a při dokončování.

mamka_ol (2 of 19).jpg

INDIVIDUÁLNÍ NACENĚNÍ

*domluvením termínu automaticky souhlasíš s obecnými obchodními podmínkami

  • Black Instagram Icon
bottom of page